Jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu w godzinach 7:00-22:00!

Wynajem samochodów krótkoterminowy

Potrzebujesz wypożyczyć pojazd na krótki okres? Nasza wypożyczalnia ma idealne rozwiązanie – proponujemy krótkoterminowy wynajem samochodów, w tym aut dostawczych oraz do transportu osób. Dodatkowo możesz skorzystać z usług zawodowego kierowcy. Dowiedz się więcej o ofercie – gorąco zachęcamy do kontaktu z ABF Car Rental!

Kiedy warto skorzystać z wynajmu auta na krótki termin?

Wypożyczenie pojazdu na krótki termin przydaje się przy wielu okazjach. Bywa niezbędny przy przeprowadzkach – zarówno prywatnych, jak i firmy. Duży bus zmieści większość elementów wyposażenia biura czy domu – począwszy od mebli po mniejsze akcesoria w pudełkach. Z drugiej strony wynajem krótkoterminowy samochodu przyda się, gdy potrzebujesz auta o wysokim standardzie do przewozu osób, by np. przewozić ludzi do miejsca pracy.


Jeśli interesują Cię takie usługi – już teraz zachęcamy do kontaktu z naszą wypożyczalnią. Na stronie znajdziesz przejrzysty cennik, pozwalający dobrać najkorzystniejszą cenowo opcję. W razie pytań związanych z ofertą, z przyjemnością udzielimy wyczerpujących odpowiedzi.

Wypożyczalnia ABF | ul. Floriana Krygiera 7, 71-001 Szczecin woj. zachodniopomorskie | NIP: 8513053141
Tel.:513 527 268 | E-mail: jarekburbol@gmail.com
Wszelkie Prawa Zastrzeżone 2022 | Created with ♥ by davv.dev