Jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu w godzinach 7:00-22:00!

Wynajem samochodów długoterminowy

Jeśli potrzebujesz na dłuższy czas pojazdu do przewozu towarów, a nie planowałeś jego zakupu – mamy propozycję, która na pewno Cię zainteresuje. Oferujemy wynajem długoterminowy samochodów dla osób fizycznych oraz firm. W naszej flocie znajdziesz różne auta dostawcze oraz busy do przewozu ludzi. Gwarantujemy przy tym preferencyjne warunki. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, co może zapewnić wypożyczalnia ABF Car Rental – zachęcamy do kontaktu!

Elastyczne warunki długoterminowego wynajmu aut

Indywidualne podejście do klienta to jedna z najważniejszych zasad, jaką kierujemy się, świadcząc prezentowane usługi. Zależy nam na najwyższym zadowoleniu klientów korzystających z naszych aut, niezależnie, czy są oni osobami fizycznymi, czy przedstawicielami firm. Wynajem długoterminowy samochodów dostawczych to znakomite rozwiązanie m.in. dla mniejszych sprzedawców, oferujących dowóz swoich produktów lub wszystkich szykujących się do przeprowadzki. Pojemna paka pozwala przewieźć niezbędny sprzęt do celu bezpiecznie i szybko.

Busy osobowe natomiast to świetna propozycja dla firm, potrzebujących transportu dla swoich pracowników. To doskonale rozwiązanie także dla wszystkich osób fizycznych, którym z różnych powodów nie opłaca się zakup oraz utrzymywanie floty własnych pojazdów Jeśli więc interesuje Cię wynajem długoterminowy aut w Szczecinie – zapraszamy do kontaktu z naszą wypożyczalnią ABF Car Rental i skorzystania z prezentowanych usług. Gwarantujemy preferencyjne warunki umowy najmu samochodu dostawczego oraz konkurencyjne ceny!

Wypożyczalnia ABF | ul. Floriana Krygiera 7, 71-001 Szczecin woj. zachodniopomorskie | NIP: 8513053141
Tel.:513 527 268 | E-mail: jarekburbol@gmail.com
Wszelkie Prawa Zastrzeżone 2022 | Created with ♥ by davv.dev