Jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu w godzinach 7:00-22:00!

Wynajem autolawety Szczecin

Bez względu na to, czy nowo zakupiony pojazd znajduje się daleko i chcesz go bezpiecznie przetransportować w miejsce docelowe lub Twoje auto uległo awarii i musisz je dostarczyć do mechanika, ABF Car Rental to odpowiedź na Twoje potrzeby. Profesjonalna wypożyczalnia autolawet w Szczecinie pozwala załatwić wszystko bez skomplikowanych formalności. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej wypożyczalni i wynajmu lawet.

 Wynajem autolawet – Szczecin

Wynajem autolawety to bardzo popularne rozwiązanie, które cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród naszych Klientów. U nas możesz wynająć lawetę na własny użytek bez potrzeby opłacania kierowcy. Wszystkie nasze autolawety na wynajem są w bardzo dobrym stanie technicznym i użytkowym. Dbamy, by wszystkie pojazdy były regularnie serwisowane, by nasi Klienci nie musieli martwić się o problemy na drodze. Jest to odpowiednia opcja w przypadku, gdy potrzebujesz przetransportować samochód, który jest uszkodzony lub po prostu zawieźć swoje auto do lakiernika. Sam wynajem lawety w naszej wypożyczalni przebiega na bardzo korzystnych warunkach – oferowana przez nas usługa to tańsza alternatywa dla klasycznej pomocy drogowej.

Wypożyczalnia lawet – profesjonalny wynajem autolawety

 Nasza wypożyczalnia lawet w Szczecinie oferuje wynajem wysokiej klasy pojazdów. Są one w pełni funkcjonalne, a także posiadają wygodne siedzenia i klimatyzację oraz inne funkcje zwiększające komfort korzystania i prowadzenia pojazdu. W rezultacie pozwalają w bezpieczny i komfortowy sposób przetransportować samochód lub inny ładunek w dowolne miejsce. Dokładamy wszelkich starań, by spełniać oczekiwania naszych nawet najbardziej wymagających Klientów. Dysponujemy nowoczesnymi samochodami dostawczymi i oferujemy profesjonalny wynajem autolawet. Do prowadzenia pojazdu nie są potrzebne żadne specjalne uprawnienia. Jedyny warunek to posiadanie prawa jazdy kategorii B dłużej niż 3 lata. Wypożycz autolawetę w dogodnym dla Ciebie terminie. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z oferty naszej wypożyczalni w Szczecinie.

Wypożyczalnia ABF | ul. Floriana Krygiera 7, 71-001 Szczecin woj. zachodniopomorskie | NIP: 8513053141
Tel.:513 527 268 | E-mail: jarekburbol@gmail.com
Wszelkie Prawa Zastrzeżone 2022 | Created with ♥ by davv.dev