Jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu w godzinach 7:00-22:00!

Zapoznaj się z ofertą naszych samochodów dostawczych

Potrzebujesz auta na dłuższy okres czasu? Nie chcesz angażować swoich środków na kupno pojazdu? A może potrzebujesz wypożyczyć samochód na wyjazd po meble, wycieczkę w góry ze znajomymi czy kilkudniowy wyjazd służbowy.

Wybierz interesujący Ciebie pojazd z naszej oferty i ciesz się jego eksploatacją nie martwiąc się o bieżącą obsługę serwisową, którą zajmie się ABF!

Nasze pojazdy

Renault Master L3H2

Silnik 2.3 130 koni
3 miejsca

Wymiary paki:

Szerokość po podłodze 175 cm
Wysokość 189 cm
Szerokość między nadkolami 137 cm
Długość po podłodze 373 cm

Ford Transit L4H3

Silnik 2.0 130 koni
3 miejsca

Wymiary paki:

Szerokość po podłodze 174 cm
Wysokość 202 cm
Szerokość między nadkolami 136 cm
Długość po podłodze 423 cm

Fiat Ducato L4H3

Silnik 2.3 150 koni
3 miejsca

Wymiary paki:

Szerokość po podłodze 187 cm

Wysokość 217 cm

Szerokość między nadkolami 140 cm

Długość po podłodze 407 cm

Opel Movano L3H2

Silnik 2.3 130 koni
3 miejsca

Wymiary paki:

Szerokość po podłodze 175 cm
Wysokość 189 cm
Szerokość między nadkolami 137 cm
Długość po podłodze 373 cm

Renault Master autolaweta

Silnik 2.3 165 koni
3 miejsca

Domeną naszej firmy jest prowadzenie profesjonalnych usług związanych z wynajmem samochodów dostawczych. Swoje działania prowadzimy w województwie zachodniopomorskim, przede wszystkim w Szczecinie, gdzie mamy swoje biuro. Dysponujemy flotą nowoczesnych i bardzo zadbanych pojazdów, co powoduje, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Auta na wynajem – szeroka oferta firmy

W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi wynajem auta dostawczego Renault Master. Samochód posiada mocny 130-konny silnik o pojemności 2.3 litra. W kabinie znajduje się miejsce dla 3 osób, a bardzo duża przestrzeń ładunkowa umożliwia przewóz nawet sporej wielkości ładunków, takich jak na przykład meble czy materiały budowlane i duże konstrukcje. Samochód będzie znakomity nie tylko do jazdy po mieście, ale również na dłuższe trasy. Dzięki temu każda osoba będzie usatysfakcjonowana z jego eksploatacji.

Oferujemy również samochód dostawczy marki Fiat Ducato. Jego cechą charakterystyczną są specjalne rozsuwane boczne drzwi, które znacząco usprawniają prowadzeni załadunku oraz wyładunku. Wysoka przestrzeń ładunkowa umożliwia przewożenie nawet sporej wielkości ładunków. W przypadku tego modelu, silnik ma moc 150 koni mechanicznych, Powoduje to, że poradzi sobie z przewozem nawet tych bardzo ciężkich ładunków.

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich samochodów znajdujących się w ofercie naszej firmy, a także do zapoznania się z ich szczegółowymi parametrami technicznymi. Szeroka propozycja powoduje, że każda osoba znajdzie u nas dokładnie to, czego potrzebuje. Oferowane przez nas auta dostawcze na wynajem posiadają pełne wyposażenie i nowoczesne rozwiązania, które zapewniają komfort oraz bezpieczeństwo podróży. Wspomnieć w tym miejscu należy przede wszystkim o klimatyzacji, która umożliwia wygodą podróż nawet w te upalne dni. Pojazdy są czyste i zadbane, co zapewnia komfort podróży. Oprócz tego oferujemy również autolawetę, która umożliwia transport zepsutego samochodu.

Wypożyczalnia ABF | ul. Floriana Krygiera 7, 71-001 Szczecin woj. zachodniopomorskie | NIP: 8513053141
Tel.:513 527 268 | E-mail: jarekburbol@gmail.com
Wszelkie Prawa Zastrzeżone 2022 | Created with ♥ by davv.dev